ארגז כלים להצלחה בארגונים

לימדו הכישורים הנדרשים להצלחה בעולם העבודה הדורש חדשנות ויזמות

 

 

קל לחשוב שאם סיימנו את הלימודים האקדמיים בהצלחה, נצליח גם במקום עבודה. כל מה שצריך הוא להצטיין מקצועית.

אז זהו, שלא!

במקום העבודה, במיוחד בתקופה בה כל החברות מחפשות חדשנות ויצירתיות, כדי להצליח, יש צורך בסט כלים נוסף – כישורים רכים וכישורי ניהול.

 

מרכז היזמות בשיתוף אגודת הסטודנטים.יות של אוניברסיטת תל אביב מזמין אתכם.ן להשתתף בתכנית שתקנה לכם.ן את כל הכלים להצלחה בעולם העבודה!

 

איך מנהלים את הזמן שלנו בין כל המשימות והמטלות? איך גורמים לאנשים באירגון ובמיוחד למנהלים, להקשיב ולאמץ רעיונות שלנו? איך מנהלים פרויקט? איך מנהלים אנשים שאינם כפופים לנו?

חברות וארגונים כמו אינטל, מיקרוסופט, IBM ואחרים מודעות לחוסר הזה ומוציאות עובדים חדשים להשתלמויות והכשרות בתחומים אלו.

אנחנו, רוצים לתת לכם.ן יתרון תחרותי. להגיע לראיון העבודה כאשר כל הכלים הלו כבר בידכם עם תעודה רשמית המעידה על ההכשרות והסדנאות שעברתם. תוכנית ארגז כלים להצלחה באירגונים מבוססת על מחקר שוק שביצענו ובאמצעותו בחרנו את ששת הסדנאות הכי חשובות למעסיקים. סטודנטים.יות שייקחו לפחות ארבעה (4) מתוך ששת הסדנאות יהיו זכאים לתעודה המעידה על הכשרתם, דבר שיוכלו להציג בקורות החיים ובפני המעסיקים. מעבר ליתרון התחרותי בהשמה, הסדנאות יתנו בידכם.ן כלים לחיים, הן העסקיים והן הפרטיים.

על התכנית

התכנית מורכבת משש סדנאות בנות 3 מפגשים באורך של 4 שעות כל מפגש. הסדנאות מועברות ע"י אותם גורמים מקצועיים המעבירים סדנאות אלו בארגונים הגדולים הארץ. השתתפות בכלל הסדנאות יתן לכם.ן ידע, הכלים והמיומנויות להתמודד בהצלחה יתרה עם תפקידכם בעולם העבודה.

סטודנטים.יות שיסיימו לפחות ארבע (4) מתוך ששת הסדנאות יהיו זכאים לתעודה רשמית על השלמת תכנית ארגז כלים להצלחה בארגונים שתפרט את הסדנאות שלמדו.

 

סטודנט.ית אשר י.תשתתף בארבע מתוך שש הסדנאות י.תקבל תעודה רשמית של אוניברסיטת ת"א על סיום התכנית שתוכל לשמש אותו בהתמודדות על משרות ובקבלה לעבודה.

 

 

לגרום לזה לקרות - ניהול אג'ילי

מיומנויות תקשורת ארגונית בצוות

לפרטים והרשמה לפרטים והרשמה

ניהול ללא סמכות

ניהול פרויקטים מקוון

לפרטים והרשמה לפרטים והרשמה

 

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>