הקמת מיזם

רוצים לממן את הסטארט-אפ שלכם? רוצים להקים מיזם חברתי? כאן המקום

יזמות

שיאו של התהליך היזמי הוא הקמת מיזם עסקי (סטארט-אפ) או מיזם חברתי. לסטודנטיות ולסטודנטים שימשיכו את פעילותם במרכז היזמות עד למרחב היזמות, אנחנו מציעים את תמיכתם של שני מוסדות ותיקים ובעלי נסיון רב בהזנקת סטארט-אפים: TAU Ventures ו-ACT Shenkar.

 

האוניברסיטה יחד עם קרן הון סיכון TAU Ventures מקדמת יזמות וחדשנות בארץ ובעולם, ומחברת את האקדמיה לתעשייה בצורה הטובה והפרקטית ביותר. TAU Ventures משקיעה במיזמים בראשית דרכם של סטודנטים ושל בוגרי האוניברסיטה, מתוך כוונה להגביר את היזמות בקמפוס. כמו כן, מפעילה TAU Ventures תוכניות לסטארט-אפים בתחילת דרכם.

 

המרכז לחדשנות ACT Shenkar הוקם בתמיכת הקרן לעידוד יזמות תעשייתית בשנקר ומבטא את הקשר הייחודי בין המכללה לתעשייה. במוקד פעילות המרכז פיתוח חדשנות רב-תחומית, כמו גם קידום ומימוש הפוטנציאל היצירתי הרב המצוי בשנקר, באמצעות פרויקטים משותפים ותוכניות בינלאומיות. המרכז מאגד את מיטב הכוחות מתחומי ההנדסה, העיצוב והאמנות לשם עשייה בינתחומית מתקדמת ובעלת פוטנציאל להובלת מהלכים ערכיים וחדשניים בחברה, בתעשייה ובכלכלה.

 

מיזמים חברתיים שייכנסו למרחב היזמות יזכו בליווי ובתמיכה של גופי ההשקעה המובילים בארץ בתחום היזמות החברתית ויזמות האימפקט.

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>