מנטורים ושותפים

האם תרצי שסמנכ"ל בחברה כמו צ'ק פוינט או אינטל יהיו המנטורים שלך? האם תרצה שמנכ"ל של מיזם חברתי כמו יוניסטרים או IVN יהיה המנטור שלך?

יותר מ-200 מנטורים – אנשי תעשייה בכירים ממגוון חברות עסקיות וארגונים חברתיים וציבוריים – התגייסו לפעול כמנטורים במרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב ושנקר. אנשים אלו, שצברו יחד מאות שנות ניסיון בתעשיה ובחברה, מגיעים למרכז היזמות כדי לתרום מנסיונם העשיר לכם, הסטודנטיות והסטודנטים. משתתפי הפעילויות של מרכז היזמות יזכו לליווי צמוד של מנטורים אלו במגוון פעילויות, מיזמים ופרויקטים.

 

למנטורים הצטרפו יותר מ-200 אנשי סגל אקדמי מאוניברסיטת תל אביב ושנקר: חוקרים ומומחים מהשורה הראשונה ובהם מובילים עולמיים בתחומם. הם מציעים מזמנם ומניסיונם לעזור לכם להגשים את החלום היזמי שלכם.

 

כדי להשלים את האקו-סיסטם התומך בסטודנטים הפעילים במרכז היזמות הקמנו רשת שותפים מגוונת, שמטרתה להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי. המרכז מחבר מגוון רחב של חברות מקומיות ובינלאומיות למיזמים המתהווים, כבר משלב גיבוש הרעיון ועד להקמתם. חברות עסקיות רבות במגוון תחומים, בהם הייטק, ביו-טק, רפואה, מזון, חקלאות, שינוע ועוד, הצטרפו לרשת השותפים של מרכז היזמות. כמו כן, מגוון ארגונים חברתיים וציבוריים, בהם רשויות מקומיות וממשלתיות וארגוני חברה אזרחית, חברו אלינו כדי לעבוד עם הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב ושנקר.

 

בקרוב נעלה לאתר רשימות של המנטורים ושל השותפים שלנו.

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>