היזמים והיזמיות שעומדים מאחורי המרכז

פרופ' יובל אבנשטיין, מייסד המרכז וראש אקדמי

ממציא בחברת Xinova, יועץ טכנולוגי ועורך בדיקות נאותות למשקיעים ולחברות. מייסד חברת DOOF  להפקת מוזיקה אלקטרונית, ומשנת 2004 יוזם ומפיק את פסטיבל המוסיקה הוותיק בארץ, DOOF Festival. מוביל קבוצת מחקר רב-תחומית לגנומיקה פיזיקלית הכוללת 15 חוקרים. בעל יותר מ-50 פרסומים ויותר מ-2000 ציטוטים. גייס יותר מ-50 מיליון ש"ח מקרנות תחרותיות, ובהם שני מענקים גדולים מהאיחוד האירופי. בעל מענקים רבים למחקר יישומי, כולל מענק PoC של ה-ERC. רשם שבעה פטנטים, מתוכם אחד מוסחר ע"י חברת ביומד אמריקאית. חבר סגל במחלקה לכימיה פיזיקלית באוניברסיטת תל אביב משנת 2011. מצטיין בחיבור של אנשים, הזדמנויות, רעיונות וגם טכנולוגיות משבשות.

uv@tauex.tau.ac.il

 

   

יאיר סאקוב, מייסד וראש מרכז היזמות

בעל ניסיון רב-מגזרי מגוון הכולל כ-25 שנה בתפקידי ניהול בכירים בהייטק ברחבי העולם ובישראל, במקביל 18 שנה בתפקידים בכירים בארגונים חברתיים (בהתנדבות) ולאחרונה באקדמיה כמרצה בתוכנית MBA. יזם והקים את תוכנית האקסלרטור jumpTAU Accelerator אשר מיצבה את עצמה כמובילה בתחומה בתוך זמן קצר. מביא איתו ניסיון רב-שנים ביזמות עסקית וחברתית. הקים וניהל קרן הון סיכון של מעל 100 מיליון דולר וליווה חברות רבות לאקסיטים מוצלחים. ליאיר נסיון בינלאומי ופרספקטיבה רחבה שנרכשו בשנים רבות של עבודה בחברות גלובליות בארצות הברית ובישראל.

yairsakov@tauex.tau.ac.il

   

תמי ורשבסקי, סגנית ראש המרכז

מעל 15 שנות ניסיון בעיצוב, ניהול, design research, design thinking, Design Strategy (ניסיון קודם בתחום הטכנולוגיה). כיום ראש המרכז לחדשנות ACT Shenkar בשנקר. במסגרת זו, מובילה את הכלכלה היצירתית בישראל אל מרכז האג'נדה של גורמי ממשלה, אקדמיה והקהילה העסקית בישראל. בעלת רקורד חזק של פיתוח תוכניות capacity building למנהיגות יצירתית, בניית שותפויות בינלאומיות, פיתוח וגיבוש מדיניות לקידום כלכלה יצירתית. מנהלת את אקסלרטור העיצוב היחיד הפועל היום בישראל למיזמים בתחילת דרכם ACT Venture Design Accelerator   הכולל קרן השקעה במיזמים רב-תחומיים. בעלת יכולות מוכחות לגיוס משאבים ויצירת שיתופי פעולה עמוקים עם הקהילה העסקית, המוסדות להשכלה גבוהה והמגזר הציבורי-ממשלתי.

tami@shenkar.ac.il

 

   

ביסאן ותד, מנהלת קהילות

מרכז היזמות פונה למספר קהילות משמעותיות – קהילת הסטודנטים, אנשי הסגל, מנטורים וחברות במשק. ביסאן אחראית על בניית וניהול הקהילות הללו במרכז היזמות. היא מגיעה למרכז עם ידע ונסיון בניהול קהילות וכן כיזמת חברתית שהיתה מעורבת בהקמתן של מספר יזמויות.  

besanwattad@tauex.tau.ac.il

   

מעין הגר, מנהלת פיתוח עסקי

אחראית על פיתוח קשרי מרכז היזמות והתעשייה (ממשלתית, פרטית וחברתית) כחלק מתפיסת העולם של המרכז כי יזמות, יש ללמוד תוך התנסות בפתרון בעיות ואתגרים המגיעים מהתעשייה והשוק בכלל. בתפקידה היא פועלת לשילוב גורמים עסקיים מכלל המגזרים במגוון הפעילויות של המרכז וכן בפעילויות משותפות עם חוקרים באוניברסיטה. מעין היא מנהלת חדשנות, יזמת וממציאה, מובילה של תהליכי שינוי ארגוני ומעצבת תעשייתית. בעלת נסיון של 13 שנים בהובלה וליווי תהליכי פיתוח של יזמים פרטיים וחברות ענק משלב הרעיון ועד למוצר/ שירות. אחראית לקיומם של עשרות מוצרים בשווקים המקומי והבינלאומיים כולל רישום פטנטים וזכיה בפרסי עיצוב. מתמחה בחדשנות תהליכית, בניית פלטפורמות חדשות,חיבור בין גורמים עסקיים לסארטאפים, פיילוטים, תהליכי מסחור והגדרה של blockchain+ecosystem בתחום המזון. עד לאחרונה מנהלת חדשנות תאגידית וחדשנות פתוחה בחברת אסם- נסטלה ישראל. יזמת ומקדמת תהליכים בתחומים הקרובים לליבה: סביבה וכלכלה מעגלית.

maayanhagar@tauex.tau.ac.il

   

אהובי צדוק, מנהלת תיפעול 

אהובי מנהלת התיפעול של מרכז היזמות, אחראית בין היתר על קורסי המרכז, הטיפול בסטודנטים והקשר עם המרצים. אהובי בעלת תואר ראשון בייעוץ חינוכי וסוציולוגיה ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב, היא בעלת ניסיון רב בעולם האקדמי ושימשה שנים רבות כראשת מינהל בבית הספר למדעי המחשב במכללה האקדמית תל אביב – יפו. לפני כן עבדה אהובי שנים רבות בצה"ל, כקצינה וכאזרחית, כמנהלת משאבי אנוש.  

ahuvitsadok@tauex.tau.ac.il

   

ג'קי גורן, מנהלת מקצועית בתחום יזמות חברתית

ג׳קי גורן הינה מומחית להשקעות ביזמות עסקית וחברתית, ייעוץ אסטרטגי ועסקים חברתיים. מרצה בפקולטה לניהול ועומדת בראש המסלול ליעוץ עסקי גלובלי. בנוסף לג׳קי נסיון עשיר ומגוון הן בהשקעות הון סיכון - בניהול קרן של 100 מליון $ שהשקיעה ב- 18 חברות ו- 6 קרנות, והן בהשקעות אימפקט - בניהול קרן האימפקט הראשונה בישראל שהשקיעה בלמעלה מ- 30 עסקים חברתיים. ג׳קי משמשת כמרצה מומחית בתחום העסקים והיזמות החברתית בפקולטה לניהול, היתה שותפה בצוות שגיבש את הקמת קרנות יוזמה לעסקים חברתיים עם משרד ראש הממשלה, שימשה נציגת פורום העסקים החברתיים בגיבוש חוק העסקים החברתיים בישראל (עבר קריאה ראשונה) ומשמשת כדירקטורית בעסקים חברתיים ובחברות ציבוריות טכנולוגיות רבות. לג׳קי תואר ראשון במדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית, תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במנהל עסקים מתוכנית קלוג -רקנטי.

jackiegoren@gmail.com

   

הדס מלכה, מנהלת המשרד

במרכז היזמות, הדס היא זו שגורמת לכל לקרות. היא אחראית על הניהול השוטף של המשרד ובתוך כך, גם על כל האירועים החברתיים בצוות. כל שבוע עם יוזמה חדשה לגרום לנו להכיר ולהיות יותר משפחה.  הדס היא בוגרת BA במדעי ההתנהגות, התמחות במשאבי אנוש מהמכללה האקדמית תל אביב

hadaszarko@tauex.tau.ac.il

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive