היזמים והיזמיות שעומדים מאחורי המרכז

 

יאיר סאקוב, מייסד וראש מרכז היזמות

בעל ניסיון רב-מגזרי מגוון הכולל כ-25 שנה בתפקידי ניהול בכירים בהייטק בארה"ב (באינטל ו-3Com) ובישראל, במקביל כ-20 שנה בתפקידים בכירים בארגונים חברתיים (בהתנדבות) ולאחרונה באקדמיה כמרצה בתוכנית MBA. הקים וניהל קרן הון סיכון של מעל 100 מיליון דולר וליווה חברות רבות לאקסיטים מוצלחים. יזם והקים את תוכנית האקסלרטור jumpTAU Accelerator אשר מיצבה את עצמה כמובילה בתחומה בתוך זמן קצר. מביא איתו ניסיון רב-שנים ביזמות עסקית וחברתית, נסיון בינלאומי ופרספקטיבה רחבה שנרכשו בשנים רבות של עבודה בחברות גלובליות בארצות הברית ובישראל.

yairsakov@tauex.tau.ac.il

 

 

 

אתי פינקלשטיין, מנהלת תכנית האקסלרטור והקאתונים 

אתי היא המנהלת של תכנית האקסלרטור של מרכז היזמות jumpTAU והיא המנטורית הראשית בתכנית. כמו כן, היא אחראית על הפקת הקאטונים ותכניות נוספות. היא יזמת סדרתית שהקימה  את TalkingHeads (נמכר בשנת 2013), BlogRealese (נמכר בשנת 2017) ובשנים האחרונות היא משמשת כמנטורית ויועצת למספר סטארטאפים כן באקסלרטור משרד החינוך.
אתי היא הבעלים את ScaleUp, חברת Scouting  עבור תאגידים יפניים המחפשים חדשנות בישראל.

eprmore@gmail.com

 

 

   

יעל קריגר, מנהלת תכניות

יעל מנהלת את תכניות הדגל ליזמות נשית - 'יזמיות בקמפוס' ו'הסטארטאפיסטיות' ואת תכנית impacTAU ליזמות חברתית, יחד עם ניהול תכניות מועדוני הסטודנטים וחיבורים בין חוקרים למשקיעי הון-סיכון. יעל היא יזמת חברתית בעלת מומחיות נרחבת בניהול פרויקטים וקשרי ממשל. לאחרונה, הייתה סמנכ"לית של אקסלרטור היזמות OGS באוניברסיטת ברנדייס בבוסטון, בו השתתפה בעבר וגייסה מימון להקמת AGENDA, מיזם שירותי קידום מדיניות מקצועיים עבור החברה האזרחית. בעבר, יעל הייתה יועצת פרלמנטרית לחברת כנסת והעבירה יוזמות חקיקה רבות, באמצעות הובלת תהליכים אסטרטגיים ויצירת שיתופי פעולה חוצי מגזרים עם חברי כנסת, ממשלה, האקדמיה והחברה האזרחית. ליעל תואר ראשון בהצטיינות בפוליטיקה וממשל ולימודי אפריקה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

yaelkrieger@tauex.tau.ac.il

 

 

 

 

 

מועתז אבו מוך, מנהל תכניות

מועתז מנהל את תוכנית היזמות "מובאדרונא" ואת סדנאות הכלים הרכים "ארגז כלים" במרכז היזמות, בנוסף הינו מנהל שותף בתוכנית האקסלרטור  jumpTAU .  מועתז ניהל בעבר מרכז לקידום יזמות בחברה הערבית "סטארט באקה" וכיזם בעצמו, הוא חווה את כל הקשיים והאתגרים שיזם נתקל בהם ויש לו היכרות מקיפה ואישית עם נושא היזמות בחברה הערבית. וגם חקר את שילוב היזמים הערבים בתעשיית ההייטק הישראלית במסגרת תוכנית העולמית היוקרתית באוניבירסיטת אוקספורד  Oxford "Map the System". למועתז תואר ראשון במשפטים ותואר שני בחדשנות במנהל ציבורי מאוניברסיטת רייכמן.

moatazabo@tauex.tau.ac.il