היזמים והיזמיות שעומדים מאחורי המרכז

פרופ' יובל אבנשטיין, מייסד המרכז וראש אקדמי

ממציא בחברת Xinova, יועץ טכנולוגי ועורך בדיקות נאותות למשקיעים ולחברות. מייסד חברת DOOF  להפקת מוזיקה אלקטרונית, ומשנת 2004 יוזם ומפיק את פסטיבל המוסיקה הוותיק בארץ, DOOF Festival. מוביל קבוצת מחקר רב-תחומית לגנומיקה פיזיקלית הכוללת 15 חוקרים. בעל יותר מ-50 פרסומים ויותר מ-2000 ציטוטים. גייס יותר מ-50 מיליון ש"ח מקרנות תחרותיות, ובהם שני מענקים גדולים מהאיחוד האירופי. בעל מענקים רבים למחקר יישומי, כולל מענק PoC של ה-ERC. רשם שבעה פטנטים, מתוכם אחד מוסחר ע"י חברת ביומד אמריקאית. חבר סגל במחלקה לכימיה פיזיקלית באוניברסיטת תל אביב משנת 2011. מצטיין בחיבור של אנשים, הזדמנויות, רעיונות וגם טכנולוגיות משבשות.

uv@tauex.tau.ac.il

 

   

יאיר סאקוב, מייסד וראש מרכז היזמות

בעל ניסיון רב-מגזרי מגוון הכולל כ-25 שנה בתפקידי ניהול בכירים בהייטק בארה"ב (באינטל ו-3Com) ובישראל, במקביל כ-20 שנה בתפקידים בכירים בארגונים חברתיים (בהתנדבות) ולאחרונה באקדמיה כמרצה בתוכנית MBA. הקים וניהל קרן הון סיכון של מעל 100 מיליון דולר וליווה חברות רבות לאקסיטים מוצלחים. יזם והקים את תוכנית האקסלרטור jumpTAU Accelerator אשר מיצבה את עצמה כמובילה בתחומה בתוך זמן קצר. מביא איתו ניסיון רב-שנים ביזמות עסקית וחברתית, נסיון בינלאומי ופרספקטיבה רחבה שנרכשו בשנים רבות של עבודה בחברות גלובליות בארצות הברית ובישראל.

yairsakov@tauex.tau.ac.il

   

תמי ורשבסקי, ראש המרכז לחדשנות  ACT Shenkar

מעל 15 שנות ניסיון בעיצוב, ניהול, design research, design thinking, Design Strategy (ניסיון קודם בתחום הטכנולוגיה). כיום ראש המרכז לחדשנות ACT Shenkar בשנקר. במסגרת זו, מובילה את הכלכלה היצירתית בישראל אל מרכז האג'נדה של גורמי ממשלה, אקדמיה והקהילה העסקית בישראל. בעלת רקורד חזק של פיתוח תוכניות capacity building למנהיגות יצירתית, בניית שותפויות בינלאומיות, פיתוח וגיבוש מדיניות לקידום כלכלה יצירתית. מנהלת את אקסלרטור העיצוב היחיד הפועל היום בישראל למיזמים בתחילת דרכם ACT Venture Design Accelerator   הכולל קרן השקעה במיזמים רב-תחומיים. בעלת יכולות מוכחות לגיוס משאבים ויצירת שיתופי פעולה עמוקים עם הקהילה העסקית, המוסדות להשכלה גבוהה והמגזר הציבורי-ממשלתי.

tami@shenkar.ac.il

 

   

עידו דיאמנט, מנהל תוכניות

עידו מגיע מעולם היזמות החברתית שם הקים וניהל שני פרויקטים בתחום החינוך דרך ספורט לקידום סולידריות באמצעות כדורגל ומנהיגות בקרב בני נוער בסיכון בשימוש בכדורסל. הצטרף למרכז אחרי שהקים את תחום החדשנות בעמותת ׳חינוך לפסגות׳ שם הוביל והנחה סדנאות Design Thinking, אקסלרטור חינוכי, האקתונים ופיילוטים בתחומים שונים בתוך הארגון. בעל תואר MBA מאוניברסיטת בן גוריון בשיתוף קרן מנדל במגמת ׳מנהיגות חברתית׳ ובעל רקע עשיר בהערכת אימפקט ותכניות חברתיות.

iddod@tauex.tau.ac.il

 

   

יובל בר, מנהלת שיווק

יובל היא בוגרת תואר ראשון בפרסום ותקשורת שיווקית מהקריה האקדמית אונו. שימשה כאחראית פרסום ותקשורת שיווקית בקמחי תאורה, מנהלת תוכן ומדיה חברתית בחברת A2Z ובתפקידה האחרון כאחראית תחום שיווק באנגלו סכסון.

yuvalbar1@tauex.tau.ac.il

 

איה תג'ר, מנהלת פיתוח עסקי ושותפויות 

איה משלבת נסיון מגוון בתחומי שיווק וקיימות, עסקה בניהול שיווק, ניהול לקוחות ופיתוח עסקי בחברות פרטיות ובמגזר השלישי. במשך מספר שנים ניהלה את מרקום חו"ל ופיתוח משאבים בחברה להגנת הטבע, והובילה הפקת מייקאתונים לטכנולוגיה וקיימות של קהילת המייקרים. 
איה היא בעלת תואר ראשון בעיצוב תעשייתי מהמכון הטכנולוגי בחולון, ומתמקדת בעיצוב לכלכלה מעגלית.

ayatager@tauex.tau.ac.il

   

הדס מלכה, מנהלת המשרד

במרכז היזמות, הדס היא זו שגורמת לכל לקרות. היא אחראית על הניהול השוטף של המשרד ובתוך כך, גם על כל האירועים החברתיים בצוות. כל שבוע עם יוזמה חדשה לגרום לנו להכיר ולהיות יותר משפחה.  הדס היא בוגרת BA במדעי ההתנהגות, התמחות במשאבי אנוש מהמכללה האקדמית תל אביב

hadaszarko@tauex.tau.ac.il

 

   

אתי פינקלשטיין, מנהלת תכנית האקסלרטור והקאתונים 

אתי היא המנהלת של תכנית האקסלרטור של מרכז היזמות jumpTAU והיא המנטורית הראשית בתכנית. כמו כן, היא אחראית על הפקת הקאטונים ותכניות נוספות. היא יזמת סדרתית שהקימה  את TalkingHeads (נמכר בשנת 2013), BlogRealese (נמכר בשנת 2017) ובשנים האחרונות היא משמשת כמנטורית ויועצת למספר סטארטאפים כן באקסלרטור משרד החינוך.
אתי היא הבעלים את ScaleUp, חברת Scouting  עבור תאגידים יפניים המחפשים חדשנות בישראל.

eprmore@gmail.com

 

טלי סטמבולצ'יק, מנהלת פודקאסט היזמות TAUTalks

טלי היא עיתונאית צבאית לשעבר ויוצאת יחידת דובר צה"ל. לטלי ניסיון של שנים בעולמות השיווק והיח"צ, הפרסום והכתיבה. היום, במקביל ללימודיה לתואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטת תל אביב, טלי מפיקה ומגישה את הפודקאסט של מרכז היזמות.

stambulchik@mail.tau.ac.il

 

 

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>