תקנון תחרות גולשים של מרכז היזמות, אוניברסיטת תל אביב יולי 2019

מושגים:

1. בתקנון זה יפורש כל מונח בהתאם להגדרתו להלן:

א. "עורך התחרות"- מרכז היזמות של אוניברסיטת תל-אביב ושנקר.

ב. "משתתף"- איש סגל או סטודנט פעיל מאוניברסיטת תל אביב או שנקר העונה על השאלה "למה כל אחד צריך ללמוד יזמות" בדף הפייסבוק של מרכז היזמות.

ג. "זוכה"- הזוכים בתחרות.

ד. "הכנס" – כנס TMTI של דה מרקר וTauInnovation  אשר יתקיים בתאריכים 23-4/7/19.

 

התחרות

2. מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב ושנקר עורך תחרות גולשים לקבלת זוג כרטיסים לכנס TMTI

3. מועד פתיחת התחרות ביום ג', ה – 9.7.19, מרגע העלאת הפוסט המפרסם את התחרות לדף הפייסבוק של עורך התחרות. מועד סיום התחרות ביום ה', ה 11.7.19 בשעה 22:00.

4. השתתפות ומהלך התחרות: במסגרת התחרות יתבקשו המשתתפים לכתוב בתגובות לפוסט, למה כל אחד צריך ללמוד יזמות. (עד 3 שורות). 5 התשובות היצירתיות ביותר יזכו בזוג כרטיסים לכנס (סך הכל יחולקו 10 כרטיסים).

5. צוות של שני שופטים (מטעם מרכז היזמות) יבחרו את 5 התשובות היצירתיות ביותר, לדעתם, אשר יזכו בזוג כרטיסים.

6. שמות הזוכים בתחרות יפורסמו עד לשבועיים לאחר תום התחרות. שמות הזוכים יפורסמו בדף הפייסבוק של עורך התחרות וכן באתר האינטרנט של עורך התחרות, ובדף הפייסבוק ואתר האינטרנט של אוניברסיטת תל אביב. עורך התחרות שומר לעצמו את הזכות לפרסם את שמות הזוכים בדפי פייסבוק ו/או אתרים נוספים.

7. המשתתף מצהיר כי בעצם העלאת תגובה, הסכים שעורך התחרות יוכל להשתמש בה, בשם היוזר שלו/ שלה ובלשון התגובה כראות עיניו, ללא הגבלות כלשהן, ו/או לשנות אותם ו/או להעביר אותם לצד ג' וזאת ללא צורך בקבלת הסכמתו לכך והכל על בסיס שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של עורך התחרות.

8. עורך התחרות רשאי לפסול ו/או למחוק תגובה אשר יתברר, לדעתו, כי אינה עומדת בתנאי ההשתתפות ו/או שאינה זכאית לפרס מכל סיבה שימצא לנכון ו/או נמצאה אינה ראויה והולמת, והכל - על פי שיקול דעתו הבלעדי.

 

פרסים

9. חמשת התגובות אשר יבחרו על ידי השופטים יזכו את המשתתפים בכרטיס כניסה זוגי לכנס. באחריות הזוכים להעביר לעורך התחרות פרטי מידע מלאים לצורך מימוש הפרס כולל אך לא מוגבל ל: שם מלא, שנת לימודים, פקולטה בה לומד/ת, ומקום עבודה (אם יש).

10. עורך התחרות רשאי לשנות את הפרס ו/או להחליפו בפרס אחר במידה בשל כל סיבה שאינה מאפשרת לו לספק את הפרס.

11. הזכייה הינה אישית ואינה ניתנת להעברה מאדם לאדם.

12. הואיל והפרס מסופק על ידי גורם שאינו מרכז היזמות, יתכנו תנאים נוספים למימוש הפרס אשר יהיו כפי שייקבע על ידי גורם זה וכל בירור בנוגע אליו ייעשה ישירות מולו.

13. עורך התחרות רשאי לשנות את תנאי התחרות ו/או לסיים את התחרות בכל עת, אף ללא מתן כל פרס, והכל לפי שיקול דעתו הבלעדי.

 

הגבלת אחריות

14. המשתתף בתחרות מקבל עליו את התנאים להלן ומשחרר את מרכז היזמות מכל טענה ו/או תביעה הקשורה להשתתפות בתחרות ובזכייה בה.

15. זכייתו של משתתף עשויה להיות מסוקרת, ובהשתתפותו בתחרות מאשר הזוכה ומסכים לפרסום שמו ולסיקור זכייתו - וזאת ללא קבלת כל תמורה נוספת ו/או אחרת להוציא הפרס בו זכה.

16. במידה ונבצר מהזוכה לקבל את הפרס מכל סיבה שהיא, אזי רשאי עורך התחרות להעביר את הפרס לזוכה אחר על פי שיקול דעתו הבלעדי. במקרה זה, זכאותו של הזוכה המקורי לפרס תתבטל.

17. הוספת תגובה לפוסט התחרות מהווה הסכמה לתנאי התחרות ולתנאי התקנון.

 

 *הניסוח בלשון זכר הינו לצרכי הנוחות בלבד ויפורש כמתייחס גם ללשון נקבה

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive