יזמיות ויזמים מספרים - הדרך לנאסד"ק

 

בואו לשמוע איך אור עופר מנכ"ל SimilarWeb הצליח להקים סטארט-אפ בגיל 23 בעודו סטודנט, בשנה השנייה ללימודים. הכנסות החברה נאמדות בכ- 100 מיליון דולר!

 
02 במרץ 2022, 18:00 
מרכז היזמות אוניברסיטת ת"א 
ללא תשלום
יזמיות ויזמים מספרים - הדרך לנאסד"ק

אור עופר, מייסד ומנכ"ל SimilarWeb 

אור עופר הוא טיפוס של טוויסטים בעלילה. הוא אומנם לא ההיפוך המושלם לקלישאת הסטארט-אפ, אבל קורות חייו עושים עליה וריאציה מעניינת: במקום 8200, הוא שירת ביחידת הכלבנים העילית עוקץ; במקום לימודים טכנולוגיים, הוא עשה תואר אחד במנהל עסקים (במרכז הבינתחומי, בכל זאת, צריך להקריב משהו לאלוהי הקלישאות); במקום שני צדיו של ספקטרום העסק המשפחתי – עלייה מתוך מצוקה של הורה, או המשך כמעט ישיר של עסקיו – הוא נמצא במקום חביב מאוד באמצע, כשהחליט להקים חנות מקוונת לסטודיו הקטן לתכשיטים שעיצבה אמו. במקום ביל גייטס או סרגיי ברין, השראה מסוג קצת אחר.

"היו לאמא שלי אז שתי חנויות, ברעננה ובזיכרון יעקב, ובאחד המפגשים שלי עם ספקים מארצות הברית שמעתי על מעצב תכשיטים בשם דיוויד יורמן. עד שהכרתי אותו, הרול-מודל שלי הייתה מיכל נגרין, אבל כשראיתי את האימפריה של יורמן באינטרנט, הבנתי שלשם אני רוצה להגיע. הבעיה הייתה שלא מצאתי דוגמאות נוספות לאתרים כמו שלי, ונוצר אצלי הצורך למוצר שעושה המלצות לאתרים דומים. גם זה לא היה בשום מקום, אז החלטתי להקים אותו בעצמי. וכך נולדה סימילאר-ווב - בואי תמצאי מקום שדומה לך בווב".

מה שנולד כרעיון להקים מודל צרכני לשיפור חוויית הגלישה, והמשיך בשירות ניתוח תנועת גולשים לאתרים, התרחב ב-2014 גם לתחום המובייל ופיתח מוצר מקביל המנטר מידע על היקפים ודפוסי שימוש באפליקציות. ארבע שנים לאחר מכן, סימילאר-ווב היא אחת מחברות ניטור המידע באינטרנט הגדולות בעולם.

אל תפספסו את ההרשמה!

 

רישמו אותי לאירוע

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>