כל מזכיר צריך מזכיר שיזכיר לו להזכיר

מאת: מקסים קפלן ויוליה בן שחר

 

ניהול הלו"ז עבר דרך ארוכה מהמערכות המסורתיות מבוססות הנייר. בעולם הדיגיטלי המהיר של היום, ישנם כלים ומגמות חדשניות רבות שמשנות את הדרך שבה אנשים מנהלים את הלו"ז שלהם. מניהול וירטואלי ועד אינטגרציה עם כלים פרודוקטיבים אחרים, מגמות אלו הופכות את ניהול לוח הזמנים  ליעיל וידידותי יותר למשתמש. 

 

אחת מהמגמות בתחום זה היא התאמה אישית של כלי ניהול הזמן עבור כל משתמש. יומן הלומד את ההרגלים וההעדפות  שלך. היבט נוסף של ההתפתחות בתחום זה  הוא דגש על אינטגרציה. היומן יודע לשלב בתוכו את הכלים החשובים והשימושיים ביותר של המשתמש כמו למשל דואר אלקטרוני. מובן מאליו כי כל המידע שמסתנכרן עם הלו"ז הפרטי שלנו הוא רגיש, לכן השימוש בכלי זה מחייב הקפדה יתרה על פרטיות ואבטחה. 

 

בימים אלו במרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב מפתחים את המיזם LIVA, שמכיל בתוכו את כל הכלים הנוחים והשימושיים ביותר לניהול הלו"ז בצורה הנוחה והטובה ביותר. המערכת מתחברת לכל היומנים של עובדי החברה, ומספקת  לכל אחד מהעובדים עוזר וירטואלי. בנוסף, , המערכת מתחשבת  בהרגלים האישיים של כל עובד, מאפשרת ליצר סנכרון עם יומנים אחרים ומכירה ומבינה את המבנה הארגוני של החברה באופן שמאפשר לנהל את הלו"ז בצורה נוחה יותר בהתאם לסדר העדיפויות של המשתמש. כל הכלים שמוטמעים ב-LIVA מבטיחים חיסכון משמעותי בזמן של כל משתמש והקלה בתכנון הלו"ז הארגוני הכללי.

 


 

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>