יזמיות שלנו זכו ב-100,000$ ב-Coller Startup Competition

עודכן: 07.07.2022

המיזם Symbiosis C.M שפותח ע"י שתי יזמיות במסגרת התכנית "יזמיות בקמפוס" של המרכז זכה בתחרות היוקרתית של בית הספר לניהול ע"ש קולר

 

 

היזמיות שלנו זכו ב-Coller Startup Competition ב-100,000$ !!!

 

"אם לא הייתי מצטרפת לתכנית 'יזמיות בקמפוס' לא הייתי מקימה את הסטארט-אפ", אומרת ד"ר שירה בורג, המייסדת-שותפה של המיזם Symbiosis C.M. שזכתה ביום 4.7.22 ביחד עם המייסדת השותפה, ורדה בדט בתחרות הסטארט-אפים היוקרתית של ביה"ס לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב. 

 

המיזם מפתח פתרון לבעיית אי-ספיקה מטרלית בלב שזו מחלת הלב המסתמית הנפוצה ביותר. את הרעיון, קיבלה שירה מניסיונה כווטרינרית לאחר שראתה כלבים רבים סובלים מהבעיה. בהמשך במסגרת הכשרתה גילתה כי מבעיה זו סובלים גם בני אדם רבים וכיום אין לה פיתרון.  כיום שירה היא דוקטורנטית בתחום אלקטרו פיזיולוגיה של הלב, בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב והקימה סטארט-אפ שמציע פתרון לבעיה אצל בני אדם (ובעתיד גם לכלבים). הפיתרון של שירה יוצר התאמה מושלמת בין המסתמים הקיימים בשוק לבין המשנה הפיזיולוגי המשתנה של הלב אצל כל אדם. עד כה, בהעדר פיתרון לשוני המבני, לא ניתן טיפול ובני אדם רבים נפטרו מהמחלה.  Symbiosis C.M הוא מיזם מציל חיים! 

 

"הרעיון ישב אצלי תקופה הארוכה אבל לא חשבתי שיש לי היכולת או הכישורים להקים מיזם. ואז קיבלתי את המייל של מרכז היזמות לגבי הסדנה והחלטתי שאם אני אתקבל, זה סימן שאני צריכה להקים את המיזם" ממשיכה שירה. בסדנה, היא פגשה את ורדה בדט, אשת עסקים בכירה שהייתה המנטורית שליוותה אותה בתכנית. ורדה, אף היא בוגרת אוניברסיטת תל אביב, מגיעה מתחום הכספים והייתה Executive VP Risk Management בבנק לאומי לפני שפרשה כדי להיות יועצת עסקית לסטארט-אפים. בתכנית 'יזמיות בקמפוס' הנערכת בשיתוף עם מיזם 'יזמיות', ורדה מתנדבת כמנטורית ליזמיות ומלווה אותן בפיתוח תכניותיהן. כמו שקורה לא פעם, המנטורית הצטרפה ליזמת וביחד הקימו את המיזם שגייס כבר השקעה משמעותית לתחילת הדרך.

 

המיזם Symbiosis C.M שהוקם במסגרת תכנית "יזמיות בקמפוס" של מרכז היזמות, מצטרף למיזמים נוספים שיצאו מהמרכז וזכו בתחרות כמו החברות Remilk ו-SoLED.

 

ברכות לשירה וורדה מאחלים המון הצלחה בהמשך!

 

סטודנטים ואנשי סגל - רוצים להיות הזוכים הבאים? כדי לא לפספס את ההזדמנות הבאה כדאי להצטרף לדיוור של מרכז היזמות ולקבל בזמן אמת את כל הפרטים על תכניות הסטארט-אפים שלנו > הרשמה לניוזלטר

 

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>