סטארטאפ בוגר jumpTAU גייס 11.3 $ מיליון.

הישג לתכנית האקסלרטור של מרכז היזמות

חברת רימילק בוגרת התכנית גייסה 11.3 מיליון דולר

בנובמבר, נפתח מחזור נוסף של האקסלרטור

הישג לתכנית האקסלרטור jumpTAU של מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב, המאפשרת ליזמים יהודים וערבים לשתף פעולה בפיתוח פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך לבעיות חברתיות ועסקיות מובילות. חברת הסטארט אפ רימלק, שמייסדיה נמנים על בוגרי המחזור הראשון של התכנית, דיווחו על השלמת סבב גיוס בסך 11.3 מיליון דולר. חברת רימלק מייצרת מוצרי חלב מהפכניים המכילים חלבוני חלב פרה ללא שימוש בבעלי חיים. בעקבות גיוס זה, החברה מתכננת להרחיב במהירות את יכולות הייצור וההפצה שלה כדי לעמוד בדרישה הבינלאומית למוצריה. תכנית האקסלרטור jumpTAU פועלת במסגרת מרכז היזמות של אוניברסיטת תל -אביב ושנקר. המחזור הראשון של התכנית התקיים בחסות מענק של שגרירות ארה"ב בישראל.

אקסלרטור הינו תכנית האצה למיזמים שלאורכה בוחנים היזמים את הבעיות אותן זיהו, מאששים את קיומן, מפתחים להם פתרונות משמעותיים ובסיום התהליך יהיו מוכנים להציג המיזם בפני משקיעים. התכנית הכוללת 13 מפגשים סדנאיים, מלווה על ידי מנטורים – אנשי עסקים בכירים מהמובילים בתעשייה בישראל – העובדים בצמוד עם המיזמים, יועצים, מחברים חיבורים וחולקים מנסיונם. המיזמים מורכבים מסטודנטים מאוניברסיטת תל אביב ושנקר כאשר כל צוות מורכב מסטודנטים יהודים וערבים, דבר המאפשר גישה לשווקים חדשים ורעיונות חדשים.

"תכנית האקסלרטור של אוניברסיטת תל אביב נתנה לנו את הכלים להתפתח ולהתקדם".אמר אביב וולף, מייסד ומנכ"ל רימילק, "מדובר בתוכנית עומק עם מרצים משורה הראשונה שהעבירו סדנאות מעשיות ותובנות אוטנטיות. מערך התמיכה למשתתפים שכלל את מנהלי האקסלרטור ממרכז היזמות, אנשי עסקים בכירים שהשתתפו כמנטורים, ומשרדי ייעוץ, היה רחב ביותר ואפשר חיבור אמיתי לשוק. אני ממליץ בחום לכל סטודנט או בוגר של האוניברסיטה להצטרף ולהתנסות בתכנית זו".

בנובמבר 2020 נפתח מחזור חדש של התכנית. במחזור 40 משתתפים הפעילים במסגרת 10 קבוצות סטארט-אפ. הסטארט-אפים מפתחים פתרונות בתחומי הפינטק, HealthTech, כלכלה מעגלית ועוד. את הצוותים מלווים מנטורים, אנשי תעשייה בכירים (ובוגרי אוניברסיטת תל אביב), בינהם: טל שלסקי, לשעבר חבר הנהלת בנק הפועלים, גיא אבן עזר, מנכ"ל SimpleOrder, דורית קריינר, סמנכ"לית כספים ב-Evogene, דדי צוקר, ח"כ לשעבר ויזם סידרתי ועוד

 

"מטרה מרכזית של מרכז היזמות היא לחבר הסטודנטים לשוק ולעזור להם להקים מיזמים המביאים פתרונות לבעיות אמתיות וכואבות." אומר יאיר סאקוב, מייסד וראש מרכז היזמות, "השילוב של מנטורים מנוסים, כולם סטארטאפיסטים שעברו אקזיט אחד או יותר, מוסיף לצוותי הסטודנטים, אנשים מנוסים, עם תובנות שוק וחשיבה עסקית הרבה מעבר למה שיש בידם. דבר זה מאפשר לסטארטאפים להתקדם במהירות ולהגיע להשגים. אביב והצוות ברי-מילק עשו עבודה נהדרת במינוף כל הכלים שהעמדנו לרשותם באקסלרטור ואנו מאושרים בתוצאות המרשימות שהם מגיעים אליהם". 

 

את האקסלרטור מנהלת אתי פינקלשטיין, יזמית מנוסה בעצמה עם מעל 20 שנות נסיון שהקימיה את TalkingHeads (נמכרה בשנת 2013), ואת BlogRealese (נמכרה בשנת 2017). אתי משמשת גם כמנטורית כחונכת במאיץ משרד החינוך.
 

 

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>