הזוכים בהאקתון TAU MedTech

צוות "ABC3D" שהמציא פיתרון לחיזוי והדמיית ניתוחי הקטנת חזה זכה במקום השלישי ויצטרף למחזור הקרוב של האקסלרטור jumpTAU!

19 ינואר 2023

בימים 11 - 13 בינואר התקיים האקתון 2023 TAU MedTech! בהאקתון השתתפו צוותים של סטודנטים מכל הפקולטות שעסקו ב-4 אתגרים שונים של עולם הרפואה.

לאחר 40 שעות של עבודה מאומצת וחדשנות, כל הצוותים הציגו את הרעיונות שלהם, כשהשופטים התרשמו מהיצירתיות והמסירות של הקבוצות. לבסוף נבחרו 6 קבוצות שהעפילו לגמר הגדול. 

 

הקבוצות הזוכות

מקום 1: צוות "OReye" ממסלול הכירורגיה הכללית של שירותי בריאות כללית על הפתרון החדשני שהופך את חדר הניתוח לבטוח יותר למטופלים ומקל על מנתחים בצוותים כירורגים. הם משתמשים בטכנולוגיית ראייה ממוחשבת חדשנית כדי לסייע בכל פעולה. הפרויקט שלהם בלט במקוריות, בהיתכנות והשפעתו הפוטנציאלית. חברי הצוות יטוסו להתחרות עם הרעיון שלהם ב-MIT Hacking Medicine ויקבלו חבילת מאיץ של AION Labs ו-Sanara Ventures. 

מקום 2: צוות "אמהות" ממסלול בריאות האישה של קרן בריה. הצוות יצר אפליקציית בריאות מבוססת קהילה לזיהוי מוקדם של דיכאון אחרי לידה ותמיכה באמהות. חברי הצוות יזכו לתוכנית הליווי המלאה של לאומית Weccelerate WeCcelerate Ltd.

מקום 3: צוות "ABC3D" מהמסלול לכירורגיה פלסטית של המרכז הרפואי תל אביב על הרעיון שלהם שמשתמש במודלים חדשניים ליצירת תוכניות טיפול מותאמות אישית לניתוחי הקטנת חזה, מתן כלי חיזוי והדמיה מתקדמים, וכתוצאה מכך שיפור תוצאות ניתוחיות. מזל טוב לעלא מסארווה עידו שפירא, שרה טננבאום, סביון כהן, לידיה סוקולובסקי ומאי אוחנה, שזכו להתקבל ישירות לאקסלרטור שלנו jumpTAU & 50:50 Startups שיתחיל במרץ הקרוב, ואולי יזכו לטוס לסמסטר קיץ באוניברסיטת Northeastern בבוסטון. 

צוותים נוספים שהעפילו לגמר: "CoordiMate" מבית החולים ללא גבול עיר הבריאות שיבא תל השומר; צוות "DermaDoc" מבילינסון - מסלול דרמטולוגיה של מרכז רפואי רבין; וצוות "CathTree" ממרכז שניידר לרפואת ילדים.

 

אנחנו רוצים לברך את כל הזוכים ולהודות לכל המשתתפים על עבודתם הקשה והמסירות, אנחנו בטוחים שנראה את הרעיונות של כל הצוותים משפיעים על העתיד של כולנו!

 

רוצה גם להפוך את הרעיון שלך לסטארטאפ או מיזם חברתי? ההרשמה למחזור ה-5 של האקסלרטור שלנו jumpTAU & 50:50 Startups בעיצומה, לפרטים נוספים והרשמה>>

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>