תתחילו לחשוב בסגול

סגול זה לא רק צבע: מסלול החשיבה העיצובית של מרכז היזמות

תתחילו לחשוב בסגול

כדי לעשות דברים אחרת צריך לחשוב אחרת. הרבה מעבר לחוויה אסטטית, התעשיות היצירתיות המניעות את הכלכלה קדימה עושות זאת על ידי יצירת ערך חדש, דרכים חדשות לשיתוף משאבים, יכולת להסתכל על כל דבר בעשייה העסקית מפרספקטיבה חדשה ולזהות שינויים חברתיים. הן שוברות מוסכמות ומציעות חלופות שמתורגמות לחדשנות וליתרון תחרותי. חברות כמו Kickstarter ו-Airbnb, שהמייסדים שלהם הם מעצבים, הן דוגמא מובהקת לסוג חדש של חדשנות ושל חשיבה חדשה העומדת בבסיס הצלחתן- ניפוץ המודלים הקיימים בסקטור בו הן פועלות.

 

וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים שאתם תדעו לעשות.

 

המסלול הסגול הוא הקו היצירתי במפת המטרו שלנו, והוא זה שילמד את הסטודנטיות והסטודנטים כיצד להטמיע שפה חדשה של חדשנות בתהליכי העבודה והפיתוח של מיזמים חדשים. לקו זה ארבע תחנות אדקמיות, וארבע תחנות נוספות שהוא חולק עם הקו האדום והקו הירוק.

 

מסלול זה מבוסס על עקרונות החשיבה העיצובית (Design Thinking), ובו נלמד טכניקות מתקדמות לפיתוח מיזמים מעוררי השראה ומכווני חזון. נלמד לעשות זאת דרך שבעה קריטריונים, הבוחנים רלוונטיות של רעיון ביחס לשינויים ולמגמות המתרחשים כיום בעולם.

 

המסלול כולל קדם-מאיץ בו נתנסה בתהליך הקמת מיזם עיצובי וחדשני, משלב הרעיון ועד למצגת משקיעים.

 

 

 

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל אביב
P.O. Box 39040, Tel Aviv 6997801