האקתון hackTAU מדרכה בטוחה

האקתון hackTAU מדרכה בטוחה הגיע לסיומו!

21 מאי 2023

 

 

בימים 17-18.5.23 התקיים האקתון hackTAU מדרכה בטוחה, בהאקתון השתתפו 15 צוותים שניסו לייצר את הפיתרון הטוב ביותר להעלאת הביטחון האישי של המשתמשים במדרכות. 

במקום הראשון זכו WalkWise של ירין הרמבם ואסף בן אשר עם הרעיון שלהם ליצירת אפקליציית ניווט שמאפשרת למשתמשים לבחור את המסלול הבטוח ביותר עבורם להגעה ליעד. המקום הראשון זכה ב-5000 ש"ח וכרטיסי כניסה לשבוע EcoMotion! 

במקום השני זכו SideGuard של מייסאן דראושה, עבדאללה ברגותי ועודאי אגבריה עם הרעיון שלהם לפיצ'ר שמותקן על הטלפון הנייד ומזהה עלייה עם כלי הרכיבה על המדרכה ומאט את קצב הנסיעה באופן אוטומטי. 

כל משתתפי ההאקתון קיבלו קופון הנחה לשימוש באפליקציית יאנגו דלי וזכו לשמוע הרצאות ולקבל ליווי צמוד של מומחים מהחברות והארגונים המובילים בתחום התחבורה בישראל כדי לגבש רעיון שיסייע להעלאת הביטחון האישי בדרכים וקיבלו ליווי ממומחים: אור ירוק, הרלב"ד, עיריית תל אביב יפו, משטרת ישראל אגף התנועה, נתיבי ישראל, נתיבי איילון, פרופסרים מאוניברסיטת תל אביב ועוד רבים וטובים. 

תודה רבה לשותפים שלנו לתכנון והפקת ההאקתון הזה בראשם מכון שלמה שמלצר לתחבורה חכמה ומכון מרכז העיר, יאנגו Yango ו-EcoMotion ותודה מיוחדת לנותן החסות של ההאקתון Allon Foundation. 

וכמובן תודה רבה לסטודנטים והסטודנטיות שלקחו חלק בהאקתון והשיעו מזמנכם וממיטב רעיונותיהם כדי לשפר את הדרך של כולנו, השופטים העידו פה אחד שמלאכת השיפוט הייתה קשה במיוחד! 

 

אם במקרה הסתקרנת לקרוא קצת מידע על מה שהמשתתפים שלנו שמעו בהאקתון או שבא לך לראות את המצגות של הצוותים המנצחים, מזמינים אותך להיכנס לאתר של ההאקתון ולקרוא עוד פרטים. 

 

רוצה להשתתף בהאקתון הבא? כדאי להירשם לניוזלטר שלנו או לקבוצת הוואטסאפ השקטה שלי כדי לא לפספס. 

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>