זכינו במכרז האקסלרטור היהודי-ערבי של הרשות לחדשנות

התכנית פתוחה לסטודנטים באוניברסיטת תל אביב ומשתתפים מהחברה הערבית בכל הארץ!

15 דצמבר 2022

שמעת שזכינו במכרז של הרשות לחדשנות להקמת תכנית אקסלרטור רב תרבותי?

 

באמצעות כספי הזכייה נוכל להפעיל שני מחזורים של האקסלרטור היהודי ערבי שלנו בכל שנה, ולאפשר לסטודנטים ובוגרים מאוניברסיטת תל אביב ולמשתתפים מהחברה הערבית בכל הארץ, להקים סטארט-אפים פורצי דרך!

 

למי שלא מכיר, התכנית הרב תרבותית jumpTAU היא תכנית האצה (אקסלרטור) מהמובילות בישראל, ופועלת זו השנה הרביעית במרכז היזמות, בהובלת מייסד וראש המרכז, יאיר סאקוב, ואתי פינקלשטיין, מנהלת האקסלרטור. 

 

התכנית מסייעת לעשרות מיזמים שהחלו בקידום פיתוח טכנולוגי או שיש להם רעיון ראשוני למיזם שהם לא יודעים כיצד לקדם, בהכוונה, יצירת קשרים עם התעשייה, בניית תכנית עיסקית, שיווק, ייעוץ משפטי ועוד. במהלך האקסלרטור, היזמים משתתפים בסדנאות יישומיות המועברות על ידי מיטב המומחים במשק, זוכים לקיים פגישות שבועיות עם בכירי התעשייה, בוגרי האוניברסיטה, שמשמשים להם כמנטורים ומלויים אותם לאורך כל התכנית. בסוף התכנית היזמים מציגים את המיזמים שלהם למשקיעים וחלקם זוכים לקבל את ההשקעה הראשונית במיזם שלהם כבר בסוף התכנית! 

 

קבוצות נבחרות אף זוכות לטוס לסמינר בארה"ב ולהציג את המיזם שלהם למשקיעים מארה"ב! 

 

בשלושת המחזורים הקודמים הוקמו מספר חברות סטארטאפ שגייסו מעל 150 מיליון דולר לקידום המיזמים!!!

 

“השותפות עם רשות החדשנות תאפשר לנו להרחיב את קהלי היעד שאנו פונים אליהם ולפנות לכלל החברה הערבית בארץ", אומר יאיר סאקוב, מייסד וראש מרכז היזמות, "לתכנית חשיבות רבה בבניית חברה משותפת המבוססת על היכרות אישית, אמון הדדי ובניית תשתית כלכלית המבוססת על שתי האוכלוסיות”.

 

כתבו לנו

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>